Слава навіки! Можна, але для цього потрібен дозвіл від відповідної церковної влади. Так як світлий тиждень: від Воскресіння до Провідної неділі - це тиждень загальниці, тобто час протягом якого є заборонено без дозволу місцевого єпископа уділяти Св. Тайну Подружжя. А дата, яку ви вказали цьогоріч випадає якраз у світлий тиждень - середа.  Однак, це питання Вам допоможе вирішити священик, який буде готувати Вас до шлюбу, адже він і скерує Вас по необхідний дозвіл.

З молитвою за Вас, о. Віталій

Так, може. З точки зору Церкви немає обмеження, яке б забороняло одруженій жінці бути свідком на вінчанні. Деякі обмеження, що стосуються цього питання мають виключно традиційне, народне походження.

Так, дозволено.

Слава навіки! Дорога Наталю, Церква не може відмовити Вам у шлюбі без вагомої на це причини. Вагітність не є причиною відмовити у шлюбі, за винятком того, коли сама вагітність - це єдина причина того, що ви одружуєтесь.

Так, можна.

Дорога Юліє, відповідь на Ваше запитання залежить від того, чи приймав чоловік Святу тайну Подружжя з тією жінкою, тобто чи були вони вінчані. Якщо так, то шлюб між Вами можливий тільки після того, як попередній шлюб буде визнаний недійсним у церковному трибуналі УГКЦ. Якщо ж до цього часу ні Ви, ані чоловік не були вінчані, то цілком можливо є прийняти Св. тайну Подружжя, попередньо належно приготувавшись до цієї події. З молитвою за Вас, о. Віталій.

Слава навіки! Так, передшлюбні навчання у нашому храмі проводяться два рази на тиждень: понеділок, четвер на 19:00. За деталями, просимо звертатися безпосередньо до храму або за телефоном 0966119515 - о. Віталій.

Слава навіки! Так, можна. Немає жодної перешкоди для уділення Святої Тайни Подружжя у цей день.

Славімо Його! Дорога Уляно! Це не є проблемою, тим більше, що обоє наречених є греко-католиками.

Слава навіки. Так, можна. Немає жодних перешкод для того, щоб прийняти святу тайну Подружжя в цей день. Натомість деякі обмеження є з 3 по 8 травня - бо це час загальниці.