Шлюб: 17.07.2021

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Салига Ігор 1997р.н., греко-католицького віровизнання, народжений та проживає в с. Вікторів, Галицького р-ну; cтану вільного
  • Салига Юлія 1998р.н., греко-католицького віровизнання, народжена та проживає в м. Івано-Франківську; стану вільного.

Якщо комусь відомо про перешкоди щодо укладення св. Тайни Подружжя цим нареченим, просимо звернутися до парафіяльного уряду.

Шлюб: 20.02.2021

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Гринчук Михайло 1989 р.н., греко-католицького віровизнання, народжений Тернопільська обл. Бучацький р-н. с. Цвітова. Проживає в м. Івано-Франківськ; cтану вільного
  • Касьян ВІкторія 1988р.н., греко-католицького віровизнання, народжена в м. Івано-Франківськ. Проживає в м. Івано-Франківськ; стану вільного.

Шлюб: 06.03.2021

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Василик Олег, 1996 р.н., греко-католицького віровизнання, народжений та проживає в м. Бучач; cтану вільного
  • Дем‘янчук Тетяна, 1997 р.н., греко-католицького віровизнання, народжена та проживає в м. Яремче; стану вільного.

Шлюб: 23.05.2021

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Луців Євгеній, 1999 р. н., греко-католицького віровизнання, народжений та проживає в с. Татарів, Яремчанської міськради, Івано-Франківської області; cтану вільного
  • Самілів Ілона-Анна, 1997 р. н., греко-католицького віровизнання, народжена в м. Долина, Івано-Франківської області, проживає в м. Івано-Франківську;  cтану вільного.

Шлюб: 08.08.2020

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Пронюк Іван, 1996 р. н., греко-католицького віровизнання, народжений в м. Івано-Франківську, проживає в с. Клубівці; cтану вільного.

• Сорохан Ганна, 1995 р. н., греко-католицького віровизнання, народжена та проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного.

Якщо комусь відомо про перешкоди щодо укладення св. Тайни Подружжя цими нареченим, просимо звернутися до парафіяльного уряду.

Шлюб: 13.06.2020

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Петрів Роман, 1995р. н., греко-католицького віровизнання, народжений та проживає в м. Бурштин; cтану вільного та
  • Дронів Наталія, 1999 р. н., православного віровизнання, народжена та проживає в с. Кричка, Богородчанського р-ну; cтану вільного.

Якщо комусь відомо про перешкоди щодо укладення св. Тайни Подружжя цими нареченими, просимо звернутися до парафіяльного уряду.

Шлюб: 30.05.2020

Бажають прийняти св. Тайну Подружжя:

• Романів Антон Володимирович, 1996 р. н., греко-католицького віровизнання, народжений у м. Буськ, Львівської обл., проживає у м. Львів, стану вільного;

• Жолобак Віталія Петрівна, 1996 р.н., греко-католицького віровизнання, народжена в с. Креховичі, Рожнятівського р-ну Івано-Франківської обл., проживає в м. Івано-Франківську; cтану вільного