У цокольній частині храму знаходиться конференц-зал, в якому наша молодь має змогу розвиватися у духовному напрямку, відвідуючи різного роду християнські гуртки. Конференц-зал є оснащений сучасним мультимедійним обладнанням, що дає змогу більш продуктивніше та цікавіше знайомитись із елементами духовного життя. Використовуючи дані медіа засоби,  парафіяни нашого храму, молодь, а також усі бажаючі мають змогу  наочно заглиблюватись  у катехитичне навчання та переглядати повчальні фільми релігійного спрямування.

Дане цокольне приміщення слугує також своєрідним рекреаційним центром нашого храму. Постійні зустрічі, інтелектуальні ігри релігійного спрямування, активний молодіжний відпочинок — це тільки мала частина заходів, які проводяться у конференційному залі нашого храму.

Запрошуємо керівників та лідерів християнських спільнот до спільної праці у формуванні християнського духу для нашої української молоді.

Фотогалерея

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати парафіяльний музей, де зібрані старовинні а також сучасні ікони та образи.

Фотогалерея