Слава навіки! Дорога Аліно, щоб добре приготуватися до першої у своєму житті сповіді, можна прочитати для себе короткий взірець доброї сповіді, який допоможе краще зрозуміти ту чи іншу заповідь Божу чи гріхи, що їх могли допуститися проти Бога. Ще краще, це заздалегіть підійти до храму та домовитися зі священником про Сповідь, щоб можна було виділити достатньо часу для цієї святої Тайни. Це можна зробити також скориставшись контактами, що подані на сайті.

Думаю, що не варто робити такі категоричні висновки щодо всіх Ваших попередніх сповідей. Однак на наступній сповіді обов'язково визнайте цей гріх та уточніть, що з нього ще не сповідалися через своє незнання. На майбутнє, готуючись до Сповіді, використовуйте спеціально розроблені церквою зразки іспиту сумління (допомагає пригадати та проаналізувати гріхи) для кращої підготовки до сповіді. 

Відбувати саме так, як її сказав священик. Та якщо Ви маєте на увазі щось інше, прошу описати більш детальніше Ваше запитання.

Сповідь - це особлива мить, коли ми отримуємо Боже прощення, духовну радість та Божу силу, яка діє в нас через освячуючу ласку. Тож як кожен священник із своєї сторони так і ми зі своєї маємо зробити все, щоб ця сповідь була якнайкращою. Краще говорити все так, як було. Тобто, не треба сповідатися з того, чого не робив. Якщо сумніваюся чи робив якийсь гріх чи ні, то так і скажімо: "Отче, точно не пригадую чи був цей гріх за період від останньої сповіді чи ні. І тоді назвімо сам гріх." На майбутнє звісно ж старайтеся бути уважнішим. У цьому нам допомагає щоденний іспит сумління, який маємо робити перед сном. З молитвою за Вас, о. Віталій.

Так, звісно. У нашому храмі є можливість приступити до сповіді щодня після Служби Божої. (8:00, 18:00 - будні, 9:00, 11:00, 18:00 - неділя чи святкові дні). Також, щоденно, у храмі є священник, тож посповідатися можна і протягом дня. 

Славімо Його! Не хочу говорити, що сповідь була не дійсна, просто на майбутнє, знайте, що на сповіді краще називати все своїми іменами, щоб не було потім докорів сумління, що щось не так сказали, щось не договорили, і. т. д...

Але, користуючись нагодою, хотів би заохотити Вас, до дещо іншого, а саме,  до життя у чистоті. Коли ви зустрічаєтесь з дівчиною, ви маєте розуміти, що нагода до гріха нечистоти, це є провокація від лукавого, який хоче, намовивши нас на гріх, якнайбільше віддалити від Бога. І кожного разу коли ми грішимо, ми тим самим вибираємо гріх, насолоду, егоїзм, а прикриваємо це тикими словами як кохання, довіра чи "у нас все серйозно".

Правдива любов між хлопцем і дівчиною  - це життя у дошлюбній чистоті, бо хоч може це і важко, однак це показує якими Ви є насправді, один перед одним, та яка із вас буде в майбутньому сім'я. Подумайте над цим, якщо справді прагнете любити.  З молитвою, о. Віталій. 

Слава навіки! Дорогий Петре, хочу Вас запевнити, що Ваша сповідь є дійсною, просто на наступного разу будьте уважніші. Хай Господь благословить Вас. 

Слава навіки! Дорога Вікторіє, немає такого припису, який би зобов'язував нас сповідатися тільки в одного священика, тож це означає, що Ви можете сповідатися у різних священиків своєї Церкви (УГКЦ). Однак є гарне заохочення, щоб кожна людина мала свого духівника та сповідника, до якого могла б прийти за порадою у тій чи іншій життєвій ситуації та посповідатися. З молитвою за Вас, о. Віталій.

Немає жодної перешкоди для участі дівчини чи жінки у спільній молитві, богослужіннях, коли у неї критичні дні.  Дівчина чи жінка  має право причащатися, приймати інші Святі Таїнства Церкви. Менструація ніколи не була і не буде перешкодою для дії Божої Благодаті, щодо свого улюбленого творіння - жінки. Жінка під час свого менструального циклу може і запрошена активно жити по-християнськи, у тому числі черпати духовну силу і змінювати себе зсередини завдяки всьому, що пропонує їй церковне середовище. Отже, менструація є природним циклом організму жінки. Такою Господь сотворив жінку, а все, що Господь сотворив було дуже добре (див. Книга Буття. 1. 31). Тому жодної перешкоди приступати в цей час до Св. Тайни Сповіді чи Святошго Причастя немає.

Слава навіки! У нашому храмі священики сповідають щодня, о 8:00 та 18:00 - в будні та о 9:00, 11:00 та 18:00 - в неділю чи свята. При потребі можна підійти і в інший зручний час, так як священик є протягом дня у храмі.