Слава навіки, з розпорядком на Великий піст можете ознайомитись за посиланням: http://www.cerkva-ugcc.if.ua/novyny-ta-podii/13-rozporiadok-bohosluzhin-na-chas-velykoho-postu.html

Слава Ісусу Христу, скажіть що потрібно зробити, щоб стати парафіянами церкви, яку відвідуємо...наш священик постійно наголошує, що хто не жертвує на церкву, не дає на катедратик не є парафіянами даної церкви, а прихожанами. Хочу пожертвувати на катедратик, чи стану тоді парафіянкою чи потрібно ще йти до священника записуватися у спеціальну книгу? Ірина.

Слава навіки! Дорога Ірино, дуже похвально, що переживаєте такими питаннями, що стосуються Вашого духовного життя. Насправді, бути парафіянами тої чи іншої церковної спільноти - це насамперед брати активну участь у житті парафії, ходити до храму, підтримувати різного роду ініціативи чи ідеї, що стосуються спільного парафіяльного життя. Звісно також і підтримувати розвиток своєї спільноти матеріально. Та все ж не думаю, що слід записуватись у якійсь спеціальній книзі щоб стати парафіянкою, то загалом, такої практики  немає, хіба що так є заведено саме у вас на парафії. З молитвою за Вас, о. Віталій

Слава навіки! Пожертва за сорокоусти у нашому храмі є добровільною. 

Так, від нашої парафії пішою ходою на прощу до Зарваниці йде молодіжна спільнота. Вихід у п'ятницю зранку (13 липня), записатися та детально розпитати про організуацію прощі можна у храмі або за номером телефону 0966119515. З молитвою, о. Віталій. 

Слава навіки! Дорога Наталю! У нашому храмі Служба Божа за померлих служиться два рази в тиждень (середа, субота - 8:00 зранку). Можна замовити як одну Службу Божу так і більше.

Слава навіки! Отець Руслан довший час не править Святі Літургії у нашому храмі, так як Він є призначений на інше місце служіння у нашій Архієпархії.

Воістну Воскрес! У нашому храмі впродовж цілого місяця травня, щодня відправляються молебні до Пресвятої Богородиці. А саме: 8:45 - зранку, та 18:45 - ввечері(одразу по завершенні Служби Божої)

Слава навіки! Так, при нашій Церкві діє Консультативний центр «За тверезість життя» створений для допомоги залежним від алкоголю та членам їхніх сімей. Зустрічі відбуваються щосереди, у нижній частині нашого храму. Також, про зустріч можете домовитись за телефоном: 0677055297 о. Ярослав.

Якщо стосується питань парафіяльних, то ви можете зв’язатися за таким номером телефону: 0975250835. Якщо ви хочете отримати відповіді на питання морально-духовної проблематики, то контактуйте за таким номером: 0976179448.

У нашому храмі вже 2 роки започаткована Золота книга тверезості. На даний час уже вписано близько 920 людей, які через особисте відречення від алкоголю, чи це на певний період,  чи на ціле життя, зробили жертву в наміренні залежних від алкоголю людей. Ще раз хочу пригадати, що таке Книга тверезості і для чого вона призначена. Сьогодні Золота книга тверезості - це благословенна духовним проводом Церкви духовна зброя проти гріха пияцтва, велика поміч для визволення з хвороби алкогольного узалежнення.

Навіщо складати присягу в Золоту книгу тверезості? Кожен християнин, який є вільним від алкогольного узалежнення, може відмовитися від споживання алкоголю в наміренні зцілення близької особи або осіб, що страждають від алкогольного узалежнення. Оскільки ця недуга є глибоко духовної природи, то і жертва відмови від споживання алкоголю є цінною в очах Бога.

Християнин, добровільно відмовляючись від споживання алкоголю, через таку жертву засвідчує перед Богом, що справді вболіває за поневолену духом пияцтва людину, і з любові до неї бере на себе терпіння в намірі, щоб Господь прийняв жертву і дарував зцілюючу силу хворій людині.