Минулої суботи волонтери передали необхідні речі для дітей та провели з ними творчий майстер-клас.

15 травня в нас на парафії відбулася чергова благодійна акція.

В нашому храмі молодь провела молитовні чування за мир в Україні.

Сьогодні, 12 травня, у світі відзначають День медичної сестри. В це свято у нашому храмі Різдва Пресвятої Богородиці Комісія у справах душпастирства охорони здоров‘я Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ організувала молебень до Богородиці.

Дорогі парафіяни та друзі! Щиро вітаємо всіх Вас з Великодніми святами.

«Величаємо тебеЖиттєдавче Христе, що за нас учора розп'явся, і у гріб поклався…»

Шановні парафіяни та гості парафії, просимо ознайомитись з розпорядком Богослужінь у церкві Різдва Пресвятої Богородиці на світлий празник Воскресіння Христового.

Сьогодні в богослужіннях спогадуємо засуд, хресні страждання та смерть Ісуса Христа.

Шановні парафіяни та гості парафії, просимо ознайомитись з розпорядком Богослужінь у церкві Різдва Пресвятої Богородиці на Страсний Тиждень та Великдень.

За тиждень до світлого празника Воскресіння ми відзначаємо подію урочистого в'їзду Ісуса Христа в Єрусалим.