6 березня в нашому храмі відбулися вечірні молитовні чування на тему "Витривалість у вірі".

Дівчатка з молодіжної спільноти майстерно оформили нижній храм, створивши атмосферу домашнього кінотеатру, перебуваючи в якому кожен відчув затишок і тепло.

Свято Стрітення Господнього - це історія неймовірної зустрічі людини зі своїм Творцем. Це мить сповнення обітниці, це день вислуханої молитви.

13 січня від нашого храму відбулася поїздка до Львова.

Сьогодні святкуємо свято Богоявлення Господнього. Це день, коли Христос Бог захотів бути з людиною, щоб ми могли бути з Богом.

Шановні парафіяни та гості парафії, просимо ознайомитись з розпорядком Богослужінь у храмі Різдва Пресвятої Богородиці на Йорданські свята 2024 року Божого.

Дорогі парафіяни! У нашому храмі  проводиться запис на душпастирські відвідини ваших домівок з йорданською водою.

Дорогі парафіяни та гості парафії, просимо ознайомитись з розпорядком Богослужінь у церкві «Різдва Пресвятої Богородиці» на 31 грудня-1 січня:

Шановні парафіяни та гості парафії, просимо ознайомитись з розпорядком Богослужінь у церкві Різдва Пресвятої Богородиці на Різдвяні свята:

В нас на парафії відбувся різдвяний майстер-клас для діток.