У цей день священики та парафіяни нашого храму молилися біля Гробу Господнього.

Сьогодні Церква в своїх молитвах оспівує Христові Страждання.

Минулої неділі в нас на парафії відбувся великодній ярмарок.

Нарешті відбулася зустріч в стінах нашого рідного храму!

Шановні парафіяни та гості парафії, просимо ознайомитись з розпорядком Богослужінь у церкві Різдва Пресвятої Богородиці на Страсний Тиждень та Великдень.

В суботу у нашому храмі відбулась парафіяльна гра "Що? Де? Коли?".

Багатьох людей цікавить тема гороскопу, та не всі наважуються дати запитання «Чи це добре?», «Як церква ставиться до цього?» або «Що в цьому поганого?»

Пізнаємо Бога разом,бо це круто. Ходи з нами,йти за Ним – цікаво.

Читаємо Святе Письмо разом : (1 до Солунян, 1 глава)/ Говорили про Віру, Надію і Любов, піст як велику працю, Благодать Божу як для грішника, так і для праведника, Бога справедливості і милосердя водночас, каяття, дружбу, підтримку, упадки, навернення.

27 березня, у нашому храмі ми спільно зі священниками Івано-Франківської Архієпархії, комісією душпастирства охорони здоров'я та вірянами з Християнського руху "За життя" молилися вервицю за збереження життя зачатих дітей і за припинення абортів в українському народі.