Минулого тижня в с. Гошів пройшов виїзний табір для дітей.

Як і кожного року, наша парафія намагається організувати спільний духовний відпочинок для дітей, які впродовж року активно відвідували щотижневі зустрічі при нашому храмі.

Тож 5 серпня ми вирушили до Монастиря Сестер Пресвятої Родини, що в с. Гошів, щоб подарувати дітям щирі усмішки та незабутні враження.

Під час табору діти по-особливому здружилися, адже більшість часу проводили у команді та змагалися між собою в творчих і спортивних конкурсах.

Учасники табору власними руками виготовили вервиці, на яких молилися на Ясній Горі в Гошеві, нанесли емблеми на футболки та мали безліч творчих завдань і тематичних вечорів: "Суперінтуїція", "Брейн-ринг", "Я люблю Україну", проявляючи свої креативність та інтелектуальні здібності.

Сподіваємося, що цей спільний відпочинок надовго залишиться в пам'яті дітей, які за тиждень стали однією великою щасливою родиною, об'єднаною навколо Ісуса Христа.

Від імені аніматорів дякуємо всім дітям, які разом з нами провели цей яскравий тиждень.