27 липня відбулася парафіяльна проща до Марійського духовного центру – с. Зарваниця.

Духовна програма розпочалася приємним сюрпризом, адже Святу Літургію молилися в Соборі Матері Божої, яку очолював Архієпископ та Митрополит Тернопільсько-Зборівський – Василій (Семенюк).

Кожна поїздка до Зарваниці відкриває для прочан щось нове, тому ми були раді побувати та помолитися у Храмі копії хатинки Матері Божої. Ця святиня є точною копією помешкання Пресвятої Богородиці в якій їй з’явився Архангел Гавриїл.

Опісля паломники відправилися слідами страждань Ісуса на Хресній Дорозі та побували в «Українському Єрусалимі» котрий вміщає у собі копії найбільших християнських святинь Святої Землі. Серед інших пам’ятних місць, не оминули парафіяни і купелі святої Анни, яка є місцем оздоровлення та зцілення наших немочей та недуг.

На завершення прощі кожен зміг приклонитися до стіп Матері Божої, прославленої у чудотворній іконі що у Зарваниці.