Сьогодні в нашому храмі вперше цього року діти урочисто прийняли Ісуса до своїх чистих сердець.

Діти, які розпочали підготовку до свята ще минулого року, нарешті змогли відзначити цю важливу подію у стінах нашого храму. Малеча перед прийняттям Євхаристійного Ісуса приступила до першої Сповіді, для них це був водночас і радісний, і тривожний момент, адже вони вперше змогли відчути велич Божої любові. Опісля діти радо прийняли Ісуса до своїх сердець, а на завершення свята привітали всіх присутніх: батьків, хресних батьків, родичів та вчителів, які були присутніми на святковій події.

Щиро дякуємо кожному, хто своєю працею нам допомагав весь цей час разом пройти дорогою пізнання Бога. Віримо, що в майбутньому це допоможе діткам завжди перебувати з Христом через прийняття Святих Тайн.