Сьогодні в нашому храмі відбулася урочиста Божественна Літургія за участі студентів, викладачів та професорів Прикарпатського Національного Університету.

З початком навчального року студентська молодь збирається на богослужіння, щоб попросити в Бога мудрості, сили та витривалості у щоденному навчанні. У своєму зверненні до гостей на святковій Божественній Літургії о. Микола Шиманський наголосив, що запорукою успішної праці є її початок у молитві та пригадав, що зараз кожен студент є відповідальним не лише за своє майбутнє, але водночас доля Батьківщини залежить і залежатиме від молодих осіб, які зараз розпочинають своє навчання.

Разом зі студентами на святковій Божественній Літургії молилися також ректорат і викладачі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, які є провідниками молоді та намагаються передати необхідні їм знання.

Вітаємо учнів, студентів та викладачів з днем знань. Нехай Господь провадить всіх нас шляхом правдивої науки!