Сьогодні, 12 травня, у світі відзначають День медичної сестри. В це свято у нашому храмі Різдва Пресвятої Богородиці Комісія у справах душпастирства охорони здоров‘я Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ організувала молебень до Богородиці.

Очолив моління Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Попросити в Бога благословення до храму завітали керівники медустанов, медичні сестри та брати Прикарпаття. По завершенні молебню Митрополит Володимир привітав усіх причетних до свята та подякував за ревне служіння ближньому.

«В місяці травні ми завжди заносимо свої молитви до Божої Матері, випрошуючи ласк для нас, наших рідних, та нашого народу. А сьогодні в особливий спосіб молимось за вас, дорогі медичні брати та сестри! Саме ви опиняєтесь поруч з потребуючими у хворобі та допомагаєте їм тілесно і духовно проживати страждання», – сказав Владика Володимир.

Архієрей наголосив на тому, що молебень до Богородиці в цей день вже став доброю традицією та нагодою подякувати за всі Господні ласки. Також, Владика від щирого серця висловив усім присутнім слова подяки за професійність, жертовність та готовність бути поруч з найбільш потребуючими.

«Вітаючи Вас, хочу побажати завжди найперше бути тими Руками, через які наш Воскреслий Спаситель своїм милосердям торкає серця усіх хворих. Бажаю Вам постійно переживати та дарувати Божу любов усім довкола. Будьте здорові на душі і на тілі!» – побажав Митрополит.

На завершення Владика уділив усім присутнім своє архієрейське благословення та закликав не втрачати надії на нашу перемогу!