У світлий празник Різдва Христового наша парафіяльна спільнота зібралася на спільну молитву у храмі.

Радісною колядою та довгоочікуваним «Христос рождається» ми розпочали святкування різдвяних свят.

У різдвяному посланні митрополит Володимир Війтишин звертається до всіх вірних нашої архієпархії словами: "Різдвяний час є гарною нагодою подякувати Богові за наші сім’ї та родини, наших батьків і дітей. Бо саме родина, яка іде за Божим задумом, є образом християнської любові, де всі щасливі й потрібні одне одному. Такі родини приносять рясні духовні плоди та виявляють свідоцтво любові, яке доручив нам Господь."

Різдво це справді час ділитися радістю та любов'ю зі своїми ближніми, колядувати та прославляти Господа.

Саме такою радістю по завершенні Божественної літургії поділилися з нами діти нашої спільноти, підготувавши різдвяну виставу тієї таємної вифлеємської ночі, де на світ прийшов маленький Ісус.

Тож, натхненні цією різдвяною благодаттю, ми йдемо до своїх домівок, щоб разом ділитися цією великою радістю Христового народження.

Христос рождається! Славімо його!