У прекрасний празник Різдва Пресвятої Богородиці наша парафія святкувала своє День народження.

Напередодні свята відбулися вечірні молитовні чування, які організувала молодіжна спільнота, що діє при нашій парафії. Молитовний вечір розпочався зі Святої Літургії та Великої Вечірні з Литією з нагоди свята. Після цього молодь провадила молитву на вервиці, співали пісні з розважаннями та читали Боже Слово. Окрасою вечора стала чудова молитва Акафісту до Пресвятої Богородиці, в часі якої кожен міг роздумати про велич та любов Небесної Матінки до всіх нас.

У сам день свята богослужіння розпочалися зі святкової Утрені, після якої парафіяльна спільнота молилася Божественну Літургію, яку очолив о. Юрій Новицький - протопресвітер Центрального деканату м. Івано-Франківська. Йому співслужили парафіяльні отці та запрошені з сусідніх парафій: о. Софрон Зелінський ЧВС, та о. Михайло Віхоть. Особливою приємністю було вітальне слово для наших парафіян від нашої міської влади, вручення подяк та грамот за працю на славу Божу всім нашим отцям та парафіянам.

Завершилося цьогорічне святкування храмового свята освяченням води на подвір'ї храму та спільним фото на пам'ять про цей незабутній день в історії нашої спільноти.