Дорогі у Христі! У зв'язку з оголошенням пандемії, через поширення COVID-19, і запровадженням карантину на території України, закликаємо Вас, не нехтувати здоров'ям вашим та ваших близьких.

На сьогоднішній день, на вимогу державної влади, діє заборона на зібрання більше 10 осіб, також це стосується участі у богослужіннях, на що звертає увагу і церковна влада.

В зв’язку з цими заходами безпеки, у нашому храмі змінений розпорядок Богослужінь!

За рекомендацією церковної влади, обмежується розпорядок Богослужінь до служіння тільки самої Божественної Літургії, яку священики нашої парафії й надалі відправлятимуть щоденно, молячись у Ваших наміреннях та просячи Господа про захорону перед небезпечною хворобою. На період карантину скасовуються усі молитовні чи катехизаційні зібрання, нажаль також скасовуються усі інші молитовні посні практики, як приміром Хресна Дорога.

Проте, дана ситуація не забороняє Вам і надалі практикувати ці молитовні практики (Хресна Дорога, Вервиця, Молебень, Акафіст та ін.) у себе вдома, сповняючи свій християнський обов’язок.

Також, для Вашої зручності, ми будемо вести онлайн трансляцію Божественної Літургії щодня, о 8:00, 18:00 год., та щонеділі, о 9:00, 11:00, 18:00 год., на нашій сторінці у Facebook

Щоденна радіо трансляція Літургії відбувається о 8.00 год. на радіо «Дзвони» (від понеділка до суботи) та о 10.00 год. щонеділі і свята. Трансляція Служби Божої на Телеканалі РАІ проходить щонеділі, о 10.00 год.

Просимо Вас з розумінням та всією християнською відповідальністю віднестися до цієї ситуації, коли є велика загроза людському життю і здоров'ю та коли вимагається відповідальність кожного у збереженні життя, як дару Божого.

Також наголошуємо на зберіганні духовного та фізичного спокою; дотриманні всіх рекомендованих правил і заходів, спрямованих на нерозповсюдження вірусного захворювання; толерантності та любові до ближнього, якого може спікати захворювання; відповідальному ставленні до власного життя і здоров’я та життя і здоров’я наших ближніх, негайно звертаючись до лікарів у разі виявлення симптомів хвороби.

Нехай всіх нас береже Господь! Бережіть себе та своїх близьких!

Поділіться цією інформацією з близькими і знайомими, які не мають доступу до мережі Інтернет.