Сьогодні наша Церква відзначає свято Богоявлення Господнього.

У день Господнього Богоявлення Церква спогадує Хрещення Ісуса Христа в ріці Йордані та об’явлення людству Бога у Пресвятій Трійці: Бог Отець промовляє з небес, Бог Син приймає Хрещення у Йорданських водах, і Бог Дух Святий сходить на Сина Божого у вигляді голуба.

Спогадуючи пам'ять про подію Хрещення Господнього в річці Йордані, священники та вірні нашої парафії після Божественної Святої Літургії спільно молилися чин Великого Йорданського водосвяття, та зачерпнувши йорданської свяченої води, понесли радість цього свята до своїх домівок.

Цими днями священники моляться по домівках парафіян та благословляють помешкання Йорданською водою на знак Божої присутності та на щасливе життя у новому році.

Вітаємо всіх зі святом Богоявлення! Нехай Господь, який сьогодні охрестився, дарує кожному мир та благословить ваші родини!