Молодь нашої парафії провела з дітьми катехизацію з використанням методів ейдетики.

Волонтери молодіжної спільноти долучилися до зустрічі з дітьми та організували тренінг, наповнений методами ейдетики (тренування пам’яті через зорові враження, образи). Тому діти охоче намагалися показати якомога кращі результати під час виконання кожного із завдань. Що цікаво, вправи були поєднані із катехизацією, тому сподіваємося, що дані методи стали в пригоді для учасників зустрічі не лише тренуючи їхню пам'ять, але і для духовного зросту.

Уклінно дякуємо аніматорам Христині, Надії та Марічці, що провели чудову зустріч для дітей ;)

Ми ж в свою чергу запрошуємо дітей у суботу та неділю долучатися до спільнот, які діють при парафії:

Субота, 10:00-12:00 (8-11 років)

Субота, 14:00-16:00 (12-14 років)

Неділя, 12:00-12:40 (до 8 років)