Сьогодні на парафії відбулося святкування храмового празника.

21 вересня Церква відзначає свято Різдва Пресвятої Богородиці, - подія, з якої розпочалося відкуплення людського роду. Як зазначив о. Микола, символічно, що саме богородичними святами розпочинається і завершується церковний рік, адже Марія відіграла чи не найбільшу роль в історії відкуплення людей з гріховної неволі. Бог захоронив Богородицю від первородного гріха, бо наперед вибрав її матір'ю Спасителя. Тож коли йдемо до храму, то приходимо не як гості, а як діти до матері, оскільки Марія є нашою Небесною Заступницею. 

Народження Богородиці є для нас сповненням надії, бо вона найкраще розуміє всі наші потреби. Тож просячи в неї допомоги, вітаймо Богородицю як нашу матір, водночас стараймося наслідувати у своєму житті Пресвяту Богородицю, бо "Блаженні ті, що слухають Слово Боже і зберігають його."

Урочисті богослужіння розпочалися ще з вчорашнього вечора молитвою Великої Вечірні з Литією, опісля якої в храмі відбулися молитовні чування, що приготувала та провела молодь парафії. Сьогодні ми раді вітати в нашому храмі всіх парафіян, гостей, представників влади, зокрема, міського голову п. Руслана Марцінківа, який по завершенні богослужінь вручив грамоти та подяки священнослужителям нашого храму. 

Дякуємо за підтримку і допомогу в організації та проведенні святкової програми парафіянам, нашому хору на чолі з п. Мирославом Фединою, спільноті "Матері в молитві", молоді та дітям, які чисельно взяли участь в урочистих заходах.

Нехай радісна звістка про народження Діви Марії наповнить ваші серця миром і любов'ю! Зі святом вас!