У Лазареву суботу, 20 квітня у нашому храмі відбувся Чин Святої Тайни Єлеопомазання (Соборування).

Уже традиційно, щороку саме в цей день вірні нашого храму приступають до цієї Святої Тайни, щоб відчути на собі Божу благодать через помазання єлеєм.

Ця тайна була установлена у Новому Завіті в часі прилюдної діяльності Христа. Ісус Христос установив тайну Єлеопомазання поручивши апостолам зціляти хворих, як про це говорить Євангеліє від Матея: «Прикликавши своїх дванадцять учнів, Ісус дав їм владу над нечистими духами, щоб їх виганяли і лікували всяку хворобу й усяку неміч». (Мт 10. 1, 8).

Духовними плодами тайни Єлеопомазання є передовсім оздоровлення душі, і якщо цього бажає Господь, також і тіла. Через тайну Єлеопомазання недужий отримує ласку Святого Духа, який допомагає людині до спасіння, зміцнює довіру в Бога, завдяки чому християнин знаходить спокій серед терпіння, чи в часі недуги.

Від імені пароха нашої парафії, прот. Михайла Клапківа, всіх священиків та вірних, висловлюємо щиру подяку о. Руслану П’ясті, що разом з нами молився та очолив Чин Єлеопомазання.