У суботу, 16 березня, у нашому храмі відбулися реколекції для учасників християнської спільноти "Українська Молодь - Христові".

Цей день віднови духа молодь розпочала зі Служби Божої, яку очолив духівник спільноти о. Олексій Данилюк у співслужінні зі священиком нашого храму о. Віталієм Сеньком. На реколекціях були присутні учасники шести осередків УМХ: Вільшаниця, Липівка, Галич, Дубівці, Хом'яківка, та Івано-Франківськ.

"Ісус Христос - вчора, сьогодні та повіки той самий!" - саме такою була тема для роздумів, яку учасники духовної віднови відкривали для себе через науки, читання Божого Слова та перегляд фільму. Також отець-духівник пригадав нам, що ми об'єднуємося у спільноту для того, щоб реалізувати себе, як християни, навчитися відчувати потреби наших ближніх та бути готовим допомогти іншим.

Щиро дякуємо за спільно проведений час у дружньому колі та можливість ближче пізнати Бога.