Ось і минув ще один із дванадесятих празників церковного року - Стрітення Господнє. Вже сама назва свята – Стрітення, тобто зустріч, вказує, що всі духовні старання християнина повинні бути направлені до однієї мети – вміти зустрічати Бога у своєму житті.

Подія Стрітення Господнього, як і свято Пасхи, пов’язана зі згадкою про звільнення Ізраїля з Єгипетської неволі. Остання кара Єгипетська, знищення всіх первістків, минула дома Ізраїльтян. З того часу Обраний Богом народ мав присвячувати кожного первістка на служіння Господеві. Саме це і відбулося, коли Йосип з Марією принесли свого первістка до Єрусалимського Храму.

Традиційно, у цей день, посвячуємо свічки. Це є дуже глибокий символ сьогоднішнього свята. Тому що, кожен із нас повинен світитися світлом Христовим, з великою любов'ю та старанням служити Богові та людям. Отож, після завершення Святої Літургії, священики та вірні нашої парафії на церковному подвір'ї освятили символи цього чудового свята - Стрітенські свічки.