В навечір'я празника Обрізання ГНІХ, св. Василія Великого, вечірні богослужіння у нашому храмі розпочалися зі Святої Літургії. Як і кожного місяця, 13 числа, служіння відбувалися в наміренні людей, залежних від алкоголю.

Священики і вірні разом молилися за  своїх друзів, рідних, чи знайомих, які потребують оздоровлення від цієї недуги. По завершенні літургії був відслужений молебень до Пресвятої Богородиці "Неспитої Чаші". В часі цього моління вірні мали змогу згадати у своєму серці, за кого молилися сьогодні.

Продовжилися богослужіння відправою Великої Вечірні з Литією з нагоди світлого празника Обрізання ГНІХ, та св. Василія Великого. Молитва Вечірні - унікальне моління добового кола, коли маємо можливість під спів стихир разом краще пізнати та пережити свято, яке Церква подає до вшанування.

Після отриманого благословення кожен присутній взяв до свого дому мир, духовну радість та святковий настрій.