З 7 по 9 січня, в оселях наших парафіян лунала Різдвяна коляда. Несучи до кожного дому коляду, ми тим самим ділимося великою радістю народження Ісуса Христа.

Споконвіку існував у нашому народі гарний звичай бажати один одному і господарям щастя-здоров'я, многих літ і всяких статків у хаті і родині. Вже по Святій Вечері українці починали ходити по хатах, піснями та відтворенням побутових сценок поздоровляли господарів та їхніх дітей та вінчували їм злагоду й достаток.

Колядують діти, дорослі парубки та дівчата, а в Галичині інколи колядують і ґазди. Але першими оповісниками народження Христа в різдвяних обрядах у давнину були діти та підлітки, які обходили ватагою багаті й бідні оселі, співаючи колядки та щедрівки. І в кожній хаті світлішало, людям ставало легше на душі. Колядників чекали з нетерпінням і щедро віддячували дарунками.

Такими оповісниками веселої новини були у ці свята браття та сестри з нашої парафії, що під проводом отців, о. Назарія Василика та о. Віталія Сенька,  понесли коляду в домівки наших парафіян.