У неділю, 27 листопада на нашій парафії вшановували великого українського святого  - Йосафата Кунцевича. Після кожної Божественної Літургії, священики та вірні мали чудову нагоду занести свої молитви та прохання до мощей святого мученика, які протягом цього дня були виставлені до почитання у нашому храмі.

Св. Йосафат – великий син волинської землі, найбільший Святий українського народу й Христової Церкви, за єдність якої він пролив свою кров і віддав життя.

Молитва до св. Йосафата

Великий мученику Христовий, Йосафате, чудовий взоре християнської досконалості і непереможний апостоле з'єднання Церков!

Ти з любові до Бога не відказався ні від яких праць і трудів, і навіть радо пролляв кров і віддав своє життя.

Благаємо тебе, святий покровителю й отче, заступайся за нас і випроси нам непохитності у святій католицькій вірі й ревності за спасіння наших власних душ, душ наших родин, знайомих і всіх людей.