У Католицький школі св. Василія Великого, Івано-Франківського Архієпархіального управління, на радісне для всіх школярів свято завітало чимало люду: вчителі, батьки, гості і, звісно ж, самі учні.

Привітати школярів із завершенням навчального року завітав також Єпископ помічник Івано-Франківської Архієпархії Преосвященний Владика Йосафат (Мощич).

Владика очолив подячну Архієрейську Божественну Літургію, на якій йому співслужили о. Тарас Вілюра, адміністратор школи, та інші отці Архієпархії. Звертаючись до учнівської молоді з вітальним словом, Архієрей наголосив на тому, що у духовному житті канікул не буває. Кир Йосафат запросив дітей брати активну участь в літніх християнських таборах та не занедбувати обов'язку відвідувати святий храм.

Після спільної молитви розпочалась урочиста шкільна лінійка, яку відкрила директор школи с. Йосифа Кияк, ЧСВВ.

Бажаємо нашим учням гарно та весело провести літні канікули!