Справжнє свято запанувало у нашому храмі цієї неділі, дітки 3-Б класу ХІІ школи, урочисто приступили до Святого Причастя. В цей день вони по-особливому були уважні на Службі Божій, щоби у жодному разі не пропустити цю величну мить до якої готувалися протягом року.

Після Святкової Божественної Літургії, привітальне слово до дітей та їхніх батьків від імені пароха нашого храму о. Михайла Клапківа виголосив отець Віталій Сенько.

На завершення свята, дітки потішили всіх присутніх своїми віршиками та на згадку про цей святковий день, отримали Пам’ятки своєї Першої Святої Сповіді та Урочистого Святого Причастя.

Як видимий символ того, що кожна наша молитва лине до неба, дітки випустили у височінь повітряні кульки.