13-14 травня, з благословення Архієпископа і Митрополита Кир Володимира (Війтишина),в Івано-Франківську відбувся міні-футбольний турнір на кубок Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Мета цього спортивного дійства, за словами організаторів, є пропагування здорового способу життя серед наших парафіян, адже, згідно регламенту, у турнірі мали право брати участь виключно особи, котрі належать до парафіяльних спільнот.

У наполегливій спортивній боротьбі, перемогу в молодшій категорії здобули діти нашої парафії, учасники вівтарної дружини спільно з школярами Католицької школи. У фінальному поєдинку, наші хлопці перемогли парафіяльну команду с. Межигірці, з рахунком 1:0.

Призерів турніру нагороджували організатори: отець Микола Крушец, Голова комісії у справах мирян Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ і Святослав Бойко, ІОЦФЗН “Спорт для всіх”.

Даний турнір відбувся за підтримки Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ з благословення Архієпископа і Митрополита Кир Володимира (Війтишина), та фінансової підтримки Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

Після такої перемоги, наша парафіяльна команда отримала право представляти Івано-Франківську Архієпархію на Обласному турнірі з дворового футболу, що відбудеться 20 травня в Івано-Франківську.