Цьогорічна проща до Матері Божої у Зарваниці була по-особливому важлива, адже кожний з нас ніс у своїх серцях одне важливе прохання, яке об'єднує усіх - це мир на нашій рідній землі.

У перший день, подолавши 50км, була ночівля у чудовому місці - «Джерело Всецариці» (с. Гончарівка), яке чарувало спокоєм та прохолодною джерельною водою. Прославивши Бога в Святій Літургії ми спільно готували смачну вечерю та в колі нашої паломницької сім'ї дякували за день, що минає.

День другий був не менш цікавий, адже кожний із нас розумів, що треба зібрати всі сили докупи, а в цьому нам допомогла Свята Літургія. Тож ми рушили дорогою, яка вела усіх до спільної мети. Але цей шлях не був би таким легкий, якщо б в ньому не було усіх нас ми своєю щирою любов‘ю та підтримкою одне одного зробили цей шлях незабутнім. Пригощались смаколиками, які були у кожному наплічнику, обливались прохолодною водою, шукали зупинки, де ховалися від сонця та щиро раділи тому, що любов Божа панувала між нами.

Попри численні мозолики, спеку та втому складали свої молитви нашій небесній Матінці, яка провадила нас протягом цієї подорожі. Ми просимо Небесну Царицю, щоб вислухала наші прохання, які принесли її та взяла під свій Покров наших воїнів, які ціною власного життя захищають нас.

«Бо всякий народжений від Бога перемагає світ; і ця перемога, що перемогла світ,- віра наша.» 1 Івана гл.5.4.