Дорогі в Христі! В Україні триває карантин з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Звернення до духовенства та вірних Івано-Франківської Архієпархії щодо святкування Квітної неділі та Великодня

На Прикарпатті вже є велика кількість інфікованих осіб, і нажаль ця хвороба забирає життя наших співвітчизників.

Тому, прийнявши до уваги рекомендації Блаженнішого Святослава, просимо дотримуватись попередніх рекомендацій та також взяти до уваги наступне:

1. Слід сурово дотримуватися норм карантину запроваджених державною владою, залишаючись вдома та перебуваючи на особистій та родинній молитві.

2. Пригадуємо про диспензу (звільнення) для вірних Архієпархії від обов’язку фізичної участі у Божественній Літургії в неділі і свята на час карантинних заходів.

3. Пригадуємо також, що час Великодньої Сповіді є продовжено на місяць після завершення карантину.

4. Просимо вірних в Квітну неділю та на Великдень молитися в такий самий спосіб, як ми молилися в неділі Великого Посту та користати із трансляцій церковних Богослужінь в засобах суспільної комунікації.

5. Пригадуємо вірним, що Лоза та Великодні кошики будуть також посвячуватися за посередництвом онлайн-трансляцій. Для цього обов’язково потрібно вислухати трансляцію Божественної Літургії. Будьмо певні, що благословення і освячення, в цей особливий час, поширюється також на тих, хто єднається в молитві з Церквою за допомогою радіо і телебачення.

6. Звичай, коли ми під час Пасхального часу молимося за наших померлих на цвинтарях, просимо звершити після завершення карантину, на свята Зіслання Святого Духа (Зелені Свята).

Бажаємо усім міцного здоров’я та просімо щиро опіки Пресвятої Богородиці для всіх нас.