Катехитичний центр

З липня місяця, при нашій парафії розпочалося будівництво катехитичного парафіяльного центру для потреб дітей, молоді та всіх вірних нашої парафіяльної спільноти. Призначення парафіяльного центру буде зосереджено на подальший розвиток парафії, зокрема, у катехитичній діяльності.

Основними приміщеннями центру будуть катехитичні класи, оснащені сучасним обладнанням, для проведення  різного роду духовних вправ, катехиз чи семінарів для духовного розвитку вірних. Віримо, що Катехитичний центр нашої парафії стане ще одним місцем що обєднує людей у велику та міцну парафіяльну сільноту, де кожен зможе ще більше дізнатися про Бога, та скріпитися у вірі. Постійні зустрічі, інтелектуальні ігри релігійного спрямування, активний християнський відпочинок — це тільки мала частина заходів, які плануються проводити у приміщеннях нового парафіяльного центру.

Дорогі у Христі! Заохочуємо всіх і кожного долучитися до досягнення цієї спільної мети, побудови Парафіяльного центру наної парафії. Свою пожертву на будівництво Катехитичного центру ви можете залишити у нашому храмі чи перерахувати на рахунок у банку:

Отримувач: Релігійна громада «Церква Різдва Пресвятої Богородиці» Української Греко-Католицької Церкви (з поміткою благодійна пожертва)

ЄДРПОУ: 26055754

Р/р: 26008374653001

МФО: 336677 в Івано-Франківській філії ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»